Kontakt

Øldommerforeningen har en række udvalg, som tager sig af forskellige arbejdsområder. Her er mailadresserne direkte til dem:

IT-udvalg: it@oeldommer.dk

Stilartsudvalg: stil@oeldommer.dk

Konkurrenceudvalg: konkurrence@oeldommer.dk

Uddannelsesudvalg: udd@oeldommer.dk

 

Bestyrelsen:

Formand: Carsten Holløse – carsten@oeldommer.dk

Kasserer: Ole Peter Munch – ole.munch@oeldommer.dk

Bestyrelsesmedlem: Christian Fentz – christian@oeldommer.dk

Bestyrelsesmedlem: Jens Christian Gam – jens.gam@oeldommer.dk

Bestyrelsesmedlem: Mette Eis-Hansen – mette.eis@oeldommer.dk

Samlet email til bestyrelsen bestyrelsen@oeldommer.dk

 

Foreningens bankkonto:
(Til betaling af kursusgebyr, spisning o.s.v.)
HUSK at skrive dit navn på, tak!

Reg.nr.: 9044
Kontonr.: 0001357980